MASAŻE MODELUJĄCE SYLWETKĘ/ WSPOMAGAJĄCE ODCHUDZANIE

Odchudzający

Masaż okolic objętych tkanką tłuszczową. Zadaniem tego rodzaju masażu jest rozbicie podskórnej tkanki tłuszczowej i poprawienie krążenia krwi, co w efekcie przyspiesza jej wypłukanie z organizmu. Dodatkowo usprawnia usunięcie toksyn z organizmu oraz poprawia ukrwienie skóry i mięśni oraz przyspiesza przemianę materii.
Masaż wykonywany jest przy użyciu kosmetyków stymulujących metabolizm komórek, a także likwidujących tkankę tłuszczową. Celem osiągnięcie lepszego efektu, wskazane są ćwiczenia oraz zdrowa dieta.

klub fitness masaż odchudzanie
Antycellulitowy

Jest to zabieg intensywny, masowane są okolice objęte cellulitem. W trakcie masażu następuje rozbicie tkanki tłuszczowej na mniejsze cząsteczki, co ułatwia  organizmowi wydalenie ich. Dodatkowo poprzez mocne pobudzenie krążenia usprawniony zostaje metabolizm tkanek, wszystkie procesy zachodzą sprawniej. Skóra staje się jędrna, elastyczna i wyraźnie wygładzona. Kuracja jest wspomagana poprzez wykonywanie masażu na oliwkach zawierających składniki  wspomagające redukcję cellulitu. Po serii zabiegów skóra ma zdrowy wygląd, jest elastyczna i gładka.

Modelujący sylwetkę

Masaż odchudzający wykonywany przy użyciu kosmetyku rozgrzewającego, połączony z owinięciem ciała folią oraz treningiem cardio.

Seria zabiegów daje niesamowite efekty – spadek centymetrów w obwodach, skóra staje się bardziej jędrna i elastyczna, następuję redukcja lub utrata cellulitu, nie mówiąc już o efekcie dodanym, czyli poprawie naszej kondycji!

Izometryczny

Masaż polega na intensywnym masowaniu podczas skurczu izometrycznego (wzrasta napięcie mięśniowe bez skracania włókien – długości mięśnia), co sprzyja rozwojowi masy mięśniowej. Polecany jest zbyt zmęczonym lub niechętnych ćwiczeniom na siłowni. Przywraca masę i siłę osłabionym mięśniom bez obciążenia organizmu ćwiczeniami fizycznymi. „Rzeźbi” partie mięśniowe ud, podudzi, pośladków, ramion i grzbietu. Jest wykonywany na napiętych grupach mięśni lub na pojedynczym napiętym mięśniu.

Wszystkie w/w masaże, z wyłączeniem masażu izometrycznego, wykonywane są także przy użyciu bańki chińskiej.

Pełna oferta masażu dostępna jest w zakładce SPA.

 

MASAŻE LECZNICZE

Leczniczy (klasyczny)

Wywodzi się z klasycznej formy masażu, jednak ma na celu leczenie poszczególnych zaburzeń organizmu poprzez wykonanie określonych zabiegów manualnych polegających na szczypaniu, głaskaniu i ugniataniu ciała. Odpowiedni dobór technik pozwala osiągnąć oczekiwany efekt w naszym organizmie. Działa on zarówno lokalnie, w miejscu masowanej okolicy jak i globalnie, czyli ma wpływ na cały organizm.

Sportowy

Masaż sportowy w swoich technikach podobny jest do klasycznego masażu leczniczego. Wykonywany jest zdecydowanie silniej i energiczniej. Celem masażu sportowego jest jak najszybsze przygotowanie do ekstremalnego wysiłku sportowego, jak i usuniecie dużego zmęczenia organizmu po wysiłku fizycznym. Na skutek stosowania masażu dochodzi do usunięcia zakwasów, napięć mięśniowych bądź likwidacji powstałych kontuzji.
Masaż sportowy jest integralnym elementem systemu odnowy biologicznej. Pozwala lepiej przygotować ciało do wysiłku fizycznego. Zmniejsza ryzyko wystąpienia kontuzji. Zalecany jest zarówno sportowcom zawodowym jak również amatorom, dla osiągnięcia lepszych rezultatów i poprawy samopoczucia.

Drenaż limfatyczny

To leczniczy masaż pompująco-ugniatający, który usprawnia działanie limfy przez co ma za zadanie likwidować dolegliwości takie jak obrzęki, żylaki, pajączki naczyniowe, bolesne kurcze mięśniowe, pobolewanie stóp i podudzi. Dzięki odpowiedniemu masowaniu we właściwych kierunkach usuwa on zbędne produkty przemiany materii, a także oczyszcza cały organizm. Pomaga wyeliminować nieestetyczny cellulit. Efekty zauważalne są już po pierwszym drenażu, gdyż poprawia on ukrwienie, dotlenienie i odżywienie ciała. Przy okazji drenaż działa odprężająco i relaksująco na cały organizm.

Karku i barków

Krótki, ale niezmiernie efektywny masaż rozluźni mięśnie i zlikwiduje napięcie po dużej dawce stresu i zmęczenia, czy wielu godzinach spędzonych przy biurku. Może być wykonany w pozycji siedzącej lub leżącej. Masaż obejmuje okolice karku, barków i łopatek. Głównie wykorzystuje się techniki: głaskania, rozcierania, ugniatania i oklepywania.

Endermologie®

endermologie-forma

 

Lipomassage® metodą Endermologie®

Najskuteczniejsza metoda walki z cellulitem, wyszczuplania i modelowania sylwetki oraz ujędrniania skóry.

Dzięki Lipomassage® możesz być szczuplejsza dokładnie w tych miejscach, w których chcesz!

Lipomassage®

Opatentowana technika wyszczuplająca, która reaktywuje proces uwalniania tłuszczu (lipolizę) redukując lokalne otłuszczenia i niedoskonałości sylwetki.

Mechaniczna stymulacja tkanki przy pomocy techniki LPG® Roll wywołuje głęboką biologiczną reakcję: lipolizę oraz wzrost produkcji elastyny i kolagenu.

REZULTATY: widoczne zmniejszenie i redukcja cellulitu i tłuszczu, wymodelowanie sylwetki oraz naturalne ujędrnienie i wygładzenie skóry. Rezultaty są widoczne już po pierwszych zabiegach, narastając sukcesywnie w trakcie sesji.

Twój program Lipomassage®

Po przeprowadzeniu diagnozy i określeniu celu terapii Endermologie® terapeuta zaproponuje Ci indywidualny program zabiegów. Ta opatentowana, w 100% naturalna technika jest całkowicie bezbolesna. W trakcie całego zabiegu terapeuta monitoruje na bieżąco Twoje odczucia, zapewniając Ci maksymalny komfort zabiegu.

Wskazania do zabiegu:

 • Zlokalizowany tłuszcz
 • Cellulit
 • Utrata jędrności
 • Obwisłość kształtów

Ile czasu trwa zabieg i jak często jest wykonywany?

Zabieg trwa ok. 40 minut i wykonywany jest początkowo 6-8 razy nieprzerywanie dwa razy w tygodniu. Potem wydłużamy przerwę między zabiegam. Aby uzyskać optymalne rezultaty, podstawowa ilość zabiegów w sesji to 10. Dokładna ich liczba jest uzależniona od oczekiwań pacjenta oraz indywidualnych predyspozycji, co ustalane jest na pierwszym zabiegu z terapeutą.

Jak zwiększyć skuteczność zabiegów?

Udowodniono, że przy zachowaniu regularnej aktywności fizycznej oraz zdrowej diety, skuteczność zabiegów jest prawie dwu, trzykrotnie wyższa niż w porównaniu z pacjentami nie zachowującymi tych cech. Bez aktywności i diety również można osiągnąć efekty, ale będzie to proces zdecydowanie dłuższy. Zalecane jest także picie ok. 1,5 litra wody dziennie oraz wykonywanie zabiegu przed ćwiczeniami w celu późniejszego efektywnego spalania i wydalania tłuszczu.

Skuteczne wyszczuplanie – jak to działa?

Technika wykonywania zabiegu opiera się na unikalnym, opatentowanym procesie: dwie elektronicznie sterowane rolki, umieszczone w hermetycznej komorze, działają w połączeniu z podciśnieniem. Podciśnienie tworzy fałd skórny, który jest zwijany przez pierwszą rolkę, a rozwijany przez drugą. Aby osiągnąć pełną stymulację tkanki, rolki poruszają się wewnątrz głowicy nie tylko ruchem obrotowym wokół własnej osi, ale również względem siebie zgodnie ze stanem tkanki i intensywnością wybranego zabiegu. W zależności od programu, proces ten jest uzupełniany ciągłym lub rytmicznym podciśnieniem. Intensywność podciśnienia jest indywidualnie dobierana tak, aby zabieg nie był bolesny.

ROLL’IN - wyszczuplanie

ROLL’OUT - ujędrnianie

ROLL’UP – modelowanie/redukcja cellulitu

Przeciwwskazania do zabiegu:

Przeciwwskazania bezwzględne: takie same, jak w przypadku masażu manualnego.

Obszar ciała: nowotwory, stosowanie antykoagulantów, choroby krwi, infekcje, stany zapalne, zapalenie żył. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości należy skontaktować się z lekarzem klienta.

Osoby, które poddawane są np. długotrwałemu leczeniu kortykosteroidami, diabetycy, niedoczynnością tarczycy lub cierpią na inne choroby mające wpływ na metabolizm tłuszczu mogą nie zareagować na zabieg.

Szczególne przypadki:

 • Ciąża – możliwy drenaż, ale nie protokół Lipomassage
 • Okres mniej niż 6 miesięcy po zabiegu chirurgicznym – skonsultować z chirurgiem (np.: po liposukcji)

Przeciwwskazania miejscowe:

 • Żylaki, naczyniaki
 • Uszkodzenia skóry
 • Blizny świeże, hipertroficzne, bliuznowce
 • Przepuklina brzuszna lub pachwinowa
 • Tłuszczaki
 • Zabiegi chirurgiczne na żyłach (przez pierwsze 2 miesiące)
 • Obszary po operacjach chirurgii estetycznej/plastycznej (przez pierwszych 6 miesięcy)
 • Wypukłe pieprzyki

Cennik zabiegów Endermologie® dostępny jest w recepcji Klubu.

Godziny otwarcia

 

Pn – Pt: 10:00 – 22:00
Sb: 8:00 – 13:00
Nd: nieczynne

Kontakt

 

ul. Łomaska 20A
21-500 Biała Podlaska

tel.: +48 505 165 465
tel.: +48 83 342 11 99
e-mail: recepcja@klubforma.pl

Lokalizacja

 

Dofinansowania

 

Twój pomysł, europejskie pieniądze.
Witryna współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007 - 2013

Podmiot otrzymał wsparcie z Subwencji Finansowej w 2020 roku oraz w 2021 roku. Podmiotem udzielającym wsparcia był Polski Fundusz Rozwoju.